فروش عمده شمع و جاشمعی

تولید انواع شمع و جاشمعی

فهرست مطالب

تولید و فروش عمده انواع شمع

شمع وارمر

شمع وارمر

شمع شیشه ای

شمع پیرکس

شمع جار

شمع لیوانی

شمع قالبی

شمع حوله ای

مجموعه برف پاییزه با تکیه بر دانش و صنعت، جوانان ایرانی و با بهره گیری از علم و دانش روز دنیا در حوزه شمع سازی اقدام به تولید انواع مختلف شمع، به ویژه شمع های معطر نموده است، شمع های تولیدی این مجموعه در چهار مدل اصلی تهیه و به بازار عرضه شده اند. شمع های وامر که در دو دسته بندی کلی معطر و ساده تولید و عرضه شده اند، همانگونه که از نام این محصولات برمی آید، این محصولات با کاربری اصلی گرم نگه دارنده تولید می شوند.

گونه دیگر شمع های تولیدی توسط این برند، شامل شمع پیرکس با پارافین مایع بوده که در مدل ها و طرح های متنوع تولید شده است. ظروف این محصولات به صورت دست ساز تولید شده و تماما از جنس پیرکس می باشد. همچنین این محصولات از فتیله های  نسوز و بدون دود استفاده می کنند.

شمع های قالبی در دو مدل استوانه ای و حوله ای ساخته شده و به بازار عرضه شده اند، این گروه محصولات نیز دارای تنوع یادی در تولید هستند و با توجه به طراحی زیبا و منحصر به فرد در گروه محصولات محبوب قرار میگیرند.

شمع جار، بیشترین تنوع مدل را از میان شمع های تولیدی داشته و در مدل های مختلفی عرضه شده است، که در ادامه به تفضیل در مورد آن ها صحبت خواهیم کرد. این محصولات در حجم ها و ظرفیت های مختلف تولید شده و متناسب با سلیقه ها و نیاز افراد مختلف وجود دارند.

آلفا

خرید عمده شمع آلفا

بتا

خرید عمده شمع بتا

فانتا

خرید عمده شمع فانتا

کلاسیک

شمع کلاسیک

شات تکی

خرید عمده شمع شات تکی

شات چهار عددی

خرید عمده شمع شات 4 عددی

مینی کلاسیک

خرید عمده شمع مینی کلاسیک فاینال

جار کوچک

خرید عمده شمع جار کوچک

معرفی انواع شمع های جار

شمع های جار تنوع زیادی دارند و میتوان آن ها را به عنوان محبوب ترین شمع ها به شمار آورد، برف پاییزه افتخار دارد گروه گسترده ای از این محصولات را تولید کند، محصولات متنوع با رایحه های خاص برای سخت پسندان، این محصولات میتواند در بسته بندی های سفارشی نیز طراحی و تولید شده و متناسب با درخواست های خریداران دیزان شود. 

مدل های مختلف شمع قالبی تولیدی توسط برف پاییزه

حوله ای

شمع حوله ای

استوانه ای

سفارش و خرید عمده شمع از برف پاییزه

درصورتی که قصد سفارش عمده از محصولات برند برف پاییزه را داشته باشید، میتوانید از طریق وب سایت و بخش فرم سفارش محصول سفارش خود را ثبت کنید، کارشناسان واحد فروش برف پاییزه، پس از بررسی سفارش، اقدامات مربوط به نهایی کردن سفارش شما را انجام خواهند داد. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر همکاران ما در واحد فروش برف پاییزه همراه و همگام با شما خواهندبود. 

فروش عمده سوخت مایع پاک شمع

از دیگر محصولاتی که در برف پاییزه قادر به خرید عمده و تک فروشی آن هستید، سوخت پاک یا همان مایع سوختی شمع می باشد. این محصول با پایه گیاهی ساخته شده و با گذراندن کامل مراحل پاک سازی فاقد هر گونه آلودگی و سموم می باشد. این سوخت مایع شمع در شش رنگ طراحی و تولید شده و در بسته های 500 میلی لیتری ارائه شده است.

رنگ های این محصول شامل موارد زیر می باشد.
  • زرد
  • آبی روشن
  • صورتی
  • آبی
  • قرمز
  • سبز پاستلی
  • بنفش پاستلی
این محصول برای استفاده در  شمع های پیرکس، طراحی و ساخته شده است، در صورتی که در سفارشات عمده بسته بندی یا طراحی خاصیر در نظر داشته باشید.می توانید این در خواست را در سفارش خود مطرح کنید. تا کارشناسان واحد فروش ما، راهنمایی های لازم در این خصوص را برای شما داشته باشند.