تولید و عرضه محصولات چوبی

معرفی انواع محصولات چوبی برند برف پاییزه

انواع گلدان چوبی

انواع اسانس سوز

خرید عمده اسانس سوز چوبی

انواع جاعودی

خرید عمده جا عودی چوبی

مجموعه برف پاییزه در تولید محصولات چوبی دکوری و اکسسوری حضور پر رنگ و فعالی دارد، دامنه محصولات تولید شده در این بخش گستردگی قابل توجهی دارد و روز به روز در حال افزایش است. محصولات این گروه تماما در بسته بندی های خاص بسته بندی شده و به بازار عرضه شده اند، انواع گلدان های فانتزی و چوبی، انواع اسانس سوز و فانوس شمع، انواع جاعودی از دیگر محصولات چوبی این برند به شمار می رود.

طراحی و ساخت محصولات منحصر به فرد

در تیم توسعه و طراحی برف پاییزه تلاش شده است تا محصولاتی کاملا سفارشی و با دیزاین خاص تولید و طراحی شود، این فرایند میتواند به صورت کاملا سفارشی شده، یا نیمه سفارشی تعریف و اجرا شود، سازمان ها، شرکت ها و موسسات بزرگ میتوانند سفارش های خود را  به صورت طراحی اختصاصی، از طربق واحد فروش این مجموعه با ما در میان بگذارند.  علاوه بر این می توانید درخواست خود را از طریق فرم سفارش ارسال نمایید، تا همکاران ما پس از بررسی با شما در ارتباط باشند.

خرید عمده گلدان چوبی

فرایند تولید محصولات برف پاییزه به صورت کامل در خطوط تعیین کیفیت اجرا می شود، از این رو محصولات تولیدی و ارسالیدر بسته بندی های مناسب و با تلاش حداکثری برای محافظت از کالا در زمان ارسال انجام خواهد شد.

ارسال سفارشات در تهران و کرج به صورت فوری و انواع روش های حمل و همچنین ارسال به سایر شهرستان ها از طریق باربری یا تیباپکس خواهد بود. به دلیل احتمال بالای اسیب دیدگی کالا در زمان ارسال با پست، ارسال سفارشات چه عمده و چه تکی با پست انجام نخواهد شد.