فروش عمده انواع خوشبو کننده هوا

خرید عمده انواع خوشبو کننده هوا

دیفیوزر

خرید عمده خوشبوکننده چوبی

اسانس جامد 

خرید عمده اسانس جامد

اسانس مایع 

خرید عمده اسانس مایع

آشنایی با انواع اسانس و خوشبو کننده

خوشبو کننده و اسانس ها در سه حالت کلی در بازار عرضه شده اند، دیفیوزر ها یا خوشبو کننده های هوا که به خوشبو کننده های چوبی معروف بوده و برند ایفل یکی از شناخته ترین محصولات این رده شناخته می شود. برف پاییزه علاوه بر فروش محصولات ایفل که در سبد کالایی این مجموعه از قدیم قرار داشته است، محصولات دیگری نیز به بازار روانه کرده است که یا نماینده انحصاری این مجموعه ها در بازار است و یا قیمت بسیار مناسبی برای فروشندگان عمده بازار دارد .

اسانس های مجموعه برف پاییزه در دو گروه کلی اسانس قرصی جامد و همچنین اسانس مایع قرار می گیرند، اسانس های جامد به صورت ورق های قرصی 12 عددی پک شده و رایحه های زیادی دارد . رایحه های متفاوت برای سلیقه های متفاوت در بازار موجود هستند.

برای دریافت مشاوره خرید می توانید با کارشناسان ما در واحد فروش برف پاییزه در ارتباط باشید.

اسانس رایحه عودی 

خرید عمده اسانس رایحه عودی

اسانس نوبل 

اسانس سوئیسی

خرید عمده اسانس سویسی

اسانس های مایع همانگونه که قبلا اشاره شد در میان محبوب ترین دسته بندی های خوشبو کننده ها قرار دارند. این محصولات در سه گروه کلی رایحه عودی، اسانس نوبل و همچنین اسانس سوئیسی در برف پاییزه موجود هستند. تنوع روایح این محصول بسیار بالاست و میتواند سلیقه های مختلف در میان مصرف کنندگان را پوشش دهد. این محصولات در بسته بندی های 17 میل و 30 میل به بازار عرضه شده اند.

در صورتی که درخواست کنندگان این کالا تمایل به سفارشات خاص و همچنین بسته بندی های خاص داشته باشند، می توانند درخواست خود را از واحد فروش مجموعه برف پاییزه پیگیری کنند، تا پس از تکمیل سفارش در کوتاه ترین زمان در هر جای ایران سفارش آن ها در کوتاه ترین زمان برای آن ها ارسال شود.

در صورتی که تمایل به خرید این محصولات به صورت گیفت یا پک های هدیه داشته باشید، میتوانید درخواست خود را با ما در میان بگذارید.