فرمول رایگان تولید انواع خوشبو کننده

فرمول رایگان تولید انواع خوشبو کننده

امروزه معطر بودن هر محیطی بر جذابیت آن اتمسفر و فضا می‌افزاید. به همین خاطر بسیاری از افراد به دنبال تهیه این محصول برای محیط کار و منزل خود هستند تا عطری دلنشین را همراه با حسی خوب تجربه نمایند. به همین خاطر با پیشرفت تکنولوژی در این حوزه و وجود منابع گوناگون، محصولات متعددی توسط تولیدکنندگان و فعالان این حوزه تولید و عرضه می‌شود. اما فرمولاسیون این ماده به چه شکل است و طی چه روش‌هایی بدست می‌آید؟ در این مقاله به ارائه فرمول رایگان تولید انواع خوشبوکننده و بررسی مراحل بدست آمدن خواهیم پرداخت. همچنین توصیه می‌شود اگر علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه می‌باشید مقاله” مراحل و روش‌های تولید اسانس” را مطالعه نمایید.

فرمولاسیون رایگان خوشبو کننده هوا

در ابتدا بهتر است درباره مراحل عملکرد این محصول توضیحات مختصری ارئه دهیم. در ابتدا با استفاده از جاذبه‌هایی مانند زئولیت، ذغال فعال یا ژل سیلیکا بوهای نامطبوع جذب می‌گردد. سپس برای از بین بردن مواد آلی موجود از اکسیداسیون با استفاده از موادی همچون پراکسید هیدروژن، پراکسید، کلر، کلرات انجام می‌گیرد. سپس با استفاده از از ضدعفونی‌کننده باکتری‌های موجود در هوا از بین می‌رود.

همچنین انواع گیاهی آن نیز با توجه به گیاه استفاده شده، خواص و مزایایی متفاوتی دارد. به عنوان مثال اسطوخودوس یا لوندر سبب کاهش استرس می‌گردد و یا رایحه مرکبات باعث افزایش تمرکز شده و انرژی را بالا می‌برد. بنابراین افراد با توجه به نیاز و سلیقه خود، رایحه مورد نظر را انتخاب نموده و استفاده می‌نمایند.

در مقابل نیز باید توجه شود که استفاده از این محصول معطر ممکن است برای برخی مناسب نباشد. افرادی که ریه حساسی دارند یا به آسم مبتلا هستند بهتر است تا در حد امکان در معرض خوشبوکننده‌ها قرار نگیرند. زیرا ممکن باعث عطسه، تنگی نفس، خارش و … شود.  به همین خاطر انتخاب یک محصول با کیفیت که از مواد اولیه مرغوبی ساخته شده باشد، بسیار حائز اهمیت است.

خرید عمده خوشبو کننده هوا برف پاییزه

فرمول رایگان خوشبوکننده هوا

تفاوت ساختار خوشبوکننده هوا با عطر

پر واضح است که این محصولات از نظر قیمت تفاوت بسیاری با عطرها دارند. اما از نظر ساختاری و فرمولاسیون نیز با یکدیگر متفاوت می‌باشند. یکی از فرق‌های عمده و بزرگ آن این است که عطرها از ترکیباتی ساخته شده است که ناپایدار می‌باشد که به این معنی است که فرمول‌های آب از یکدیگر جدا شده و در هوا منتشر می‌شوند. به علاوه عوامل گوناگونی بر تسریع یا کند شدن این فرآیند تاثیر می‌گذارد. به طور مثال سطح و گرما یکی از این عوامل است. به همین خاطر است که بسیاری از افراد آن را بر روی گردن می‌زنند. اما خوشبوکننده‌ها با حرکت در هوا به بوهای بد و فرار متصل می‌شوند و آن را از بین می‌برند.

در مقابل محصولاتی که به عنوان بوگیر در ماشین استفاده می‌شوند بسیار فرار بوده و به سرعت از مایع به گاز تبدیل می‌شوند. در واقع گاز معطر را به سرعت در هوا منتشر می‌کنند.

مشاوره فرمولاسیون خوشبو کننده هوا

با توجه به افزایش تولید و عرضه این محصولات، بازار رقابتی آن افزایش یافته و بسیاری از فعالان این حوزه اقدام به تولید و عرضه آن نموده‌اند. با توجه به اینکه استفاده از مواد معطر ارتباط مستقیمی با ریه دارند، مهم است که محصولی باکیفیت را انتخاب نمایید. و یا اگر به عنوان یک تولید کننده فعالیت می‌کنید فرمول و مواد اولیه مرغوبی را داشته باشید تا محصولی مناسب را به دست خریدارن برسانید.

تولیدی برف پاییزه به عنوان یک مرکز فعال در این حوزه، اقدام به فرموله کردن انواع اسانس و خوشبوکننده نموده است. شما می‌توانید با تماس با تیم پشتیبانی این مجموعه اطلاعات لازم را در این باره کسب کرده و برترین فرمولاسیون خوشبوکننده را دریافت نمایید. برف پاییزه نیز موظف است تا با در نظر گرفتن رضایت مشتری، نیاز ایشان در این زمینه را فراهم نماید.

خرید عمده و فروش عمده خوشبو کننده برف پاییزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .